Przewóz osób Busy do Holandii Dolnośląskie

Przewóz osób do Niemiec Przewóz osób busami do Holandii Busy Polska Niemcy Busy Polska Holandia Transport osób do Niemiec i Holandii z Dolnego Śląska Przewóz osób busami do Niemiec i Holandii z Dolnego Śląska Przewozy do Niemiec Przewóz osób - Wrocław, Świdnica, Zgorzelec, Wałbrzych, Jelenia Góra Busy do Niemiec Wrocław Przewozy do Holandii

Busy do Niemiec

Busy do Holandii

Busy do Polski

wyjazdy Wtorek i Piątek

powroty Środa i Sobota

- Przewozy do Niemiec
- Przewozy do Holandii
- Przewozy do Polski

ruszają zawsze pomiędzy 4:00 - 11:00 godz. rano

Naszych Klientów odbieramy spod domu i dowozimy pod wskazany adres

tel. mobil:+48 509 582 645
tel. biuro:+48 74 856 60 74
tel. Niemcy:+49 176 3804 8684
tel. Holandia:+31 619 962 366
adres email:e-exodus@o2.pl

Przewóz osób Polska - Holandia

Holandia to niewielki kraj, jednak często wybierany przez Polaków. Jako miejsce pracy oraz państwo idealne do przyjazdu na kilka dni w wakacje. Mimo niewielkiej powierzchni, Holandia jest krajem gęsto zaludnionym. Wiele osób odwiedza Holandię, bo to państwo znane z produkcji sera, oryginalnych chodaków, rowerów oraz tulipanów.

Dla osób chcących poznać Holandię z bliska, a także podróżujących do pracy czy rodziny, proponujemy usługę przewóz osób busem. Polecamy usługę przewozy Polska Holandia - każdego tygodnia organizujemy komfortowe przejazdy z Polski do Holandii oraz w z Holandii do Polski z gwarancją dostarczenia pasażerów ze wskazanego adresu do celu podróży.

W taką podróż można się wybrać tylko z najbliższymi osobami, rezerwując niejako bus dla siebie, można także po prostu dołączyć się już do podróżujących na danym odcinku osób. Przejazd busem ma ten atut, że może przebiegać w wybranej trasie oraz z postojami wtedy, kiedy jest to najbardziej wskazane. Doświadczeni przewoźnicy są w stanie wybierać najlepsze trasy, decydując się na drogi najkrótsze oraz najbezpieczniejsze zarazem.

Busy Polska Holandia

Osoby nieznające języka, nie muszą się także obawiać, bo mogą wybrać opcję transportu z wybranego miejsca na wskazany adres. W ten sposób nie będą musieli samodzielnie poruszać się taksówkami, ani żadnymi innymi środkami transportu. Będą mogły po prostu dojechać tam, gdzie chcą, bez zbędnych postojów oraz przesiadek.

Przewozy do Holandii z Wrocławia, Legnicy, Bielawy, Bolesławca....

Przewozy do Holandii wyruszają w godzinach porannych z województwa Dolnośląskiego. Najczęściej punktem startu usługi jaką jest przewóz osób do Holandii jest Wrocław, Legnica , Jelenia Góra. Nie oznacza to, że nie świadczymy naszych usług dla Klientów z innych miejscowości. Jesteśmy elastyczni, otwarci na potrzeby i wymagania stawiane nam przez pasażerów. Możemy dojechać do praktycznie każdego miasta i miasteczka położonego w województwie Dolnośląskim oraz dolnym rejonie województwa Lubuskiego. Mogą to być między innymi takie miasta jak Zgorzelec, Bolesławiec , Chocianów ,Świdnica czy Kłodzko, Dzierżoniów , Bielawa .

Przewozy Polska – Holandia - Holandia Polska świadczymy w oparciu o nowe komfortowe Busy , pojazdy są bogato wyposażone ponieważ maja dawać naszym klientom nie tylko poczucie wygody ale również bezpieczeństwa.

Transport osób Busem do Holandii odbywa się dwa razy w tygodniu . Wyjazdy zawsze we wtorki i piątki natomiast powroty środy i soboty, przewozy wyjeżdżają wcześnie rano pomiędzy 5:00 a 11:00 godziną. Dokładka godzina zależna jest od miejsca położenia punktu obioru pasażera na trasie przewozu osób z Polski do Holandii np. do takich miast jak TILBURG , BREDA ,ROTTERDAM , VENLO , EINDHOVEN , , HERTOGENBOSCH , DORDRECHT , DEN HAAG. Przewozy Polska – Holandia to sprawdzony sposób na szybki Transport . Busy do Holandii wyjeżdżają z takich miejscowości jak: Jelenia Góra ,Wrocław , Wałbrzych , Legnica , oraz wszystkich innych miast i wiosek podążając w kierunku Zgorzelca ( Przewozy ze Zgorzelca do Niemiec)

Przewozy Holandia – Polska , Busy do Polski wyjeżdżają z takich miejscowości jak : Venlo , Eindhoven , Tilburg , Hertogenbosch , Breda oraz wielu innych miast. Busy Holandia to korzystne ceny , komfort i wygoda.

Przewóz Holandia Polska niedoświadczonym przewoźnikom może dostarczać nie lada kłopotów , stare Busy źle dobrana trasa , zawodny kierowca marnej jakości system GPS w dużym stopniu przyczyniają się do niezadowolenia Pasażera. Holandia to skomplikowane nitki dróg i autostrad z krótkimi kierunkami do większych miast jak: Tilburg , Venlo , Eindhoven , Hertogenbosch czy Breda. Busy jeżdżąc po Holandii a szczególnie po większych miastach musza dostosować się do trudnych warunków panujących w holenderskich Miastach , powszechnie panujący ścisk , wszędobylskie rowery to standard panujący w Holandii .

Nasza oferta Busy Polska Holandia obsługiwana jest przez szybkie, dobrze wyposażone samochody. W standardowym wyposażeniu busa znajduje się klimatyzacja, audio. Z naszej oferty mogą skorzystać m.in. osoby indywidualne, wyjeżdżające do Holandii do pracy lub do rodziny. Obsługujemy także zorganizowane grupy, które mogą skorzystać z preferencyjnych zniżek. Jesteśmy również otwarci na negocjacje cen oraz na profesjonalną obsługę podmiotów gospodarczych.

Przewozy busami do Holandii z dolnośląskiego

Przewóz osób z Wrocławia do Holandii

Przewozy Exodus to również przewóz z możliwością indywidualnej rezerwacji terminów i z opcją negocjacji cen, składania zamówień indywidualnych (dla grup liczących od trzech osób). W tym zakresie można skorzystać także z opcji wynajem busów.

Na odcinku z Polski do Holandii realizujemy przewóz przesyłek.

Nasi pracownicy doskonale znają topografię miast oraz rejonów, do których podróżują. Wszystko dzięki długiemu i bogatemu doświadczeniu oraz posiadaniu odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Nasza firma oferuje swoje usługi na rynku już od 1994 roku. Czerpiąc wiedzę z codziennych działań oraz trzymając rękę na pulsie nowych możliwości, usługi Exodus są na bieżąco udoskonalane i dostosowywane do potrzeb rynku.

Polecamy nasze przewozy i usługi - Busy Polska – Holandia oraz przewóz osób Wałbrzych Holandia.

Busy  Polska Holandia

Zadzwoń i przekonaj się jak atrakcyjna jest nasza oferta

Tel. mobile: +48 509 582 645
Tel. biuro: +48 74 856 60 74
Tel. Niemcy: +49 176 3804 8684
Tel. Holandia: +31 619 962 366

Regulamin