Przewóz osób Wałbrzych Wrocław Legnica Dolnośląskie

Przewóz osób do Niemiec Przewóz osób busami do Holandii Busy Polska Niemcy Busy Polska Holandia Transport osób do Niemiec i Holandii z Dolnego Śląska Przewóz osób busami do Niemiec i Holandii z Dolnego Śląska Przewozy do Niemiec Przewóz osób - Wrocław, Świdnica, Zgorzelec, Wałbrzych, Jelenia Góra Busy do Niemiec Wrocław Przewozy do Holandii

Nowa Ruda Busy z Holandii do Polski Lubin Polkowice Szprotawa Chojnów Bolesławiec Zgorzelec Strzelin Oława Wołów Oborniki Trzebnica Kamienna Góra Brzeg Dolny Środa Śląska Przewóz osób Holandia Polska  Wrocław Wałbrzych Legnica Jelenia Góra Świdnica Świebodzice Dzierżoniów Bielawa Ząbkowice Kłodzko Tani Transport osób Walim Jaworzyna Jawor Strzegom Kąty Wrocławskie oraz wszystkie  ościenne miejscowości   Duisburg Bonn Essen Kolonia  Dortmund Wuppertal Bochum Przewozy z Niemiec do Polski Giessen Darmstadt Mannheim Hanau Fulda Russelsheim  Worms Mainz Busy Polska Niemcy Frankfurt Dusseldorf Busy z Niemiec do Polski Wiesbaden Siegen Koblenz  Hagen wjeżdżamy do wszystkich okolicznych wsi i miasteczek Busy Holandia Polska Venlo Eindhoven Tilburg Hertogenbosch Tanio Weert Someren Asten Helmond  Horst Venray Sevenum Maasbre Przewóz osób Polska Holandia Baarlo Veghel  Oss Uden Walwijk Breda Dordrecht Rotterdam Delft Deen Hag

Busy do Niemiec

Busy do Holandii

Busy do Polski

wyjazdy Wtorek i Piątek

powroty Środa i Sobota

- Przewozy do Niemiec
- Przewozy do Holandii
- Przewozy do Polski

ruszają zawsze pomiędzy 4:00 - 11:00 godz. rano

Naszych Klientów odbieramy spod domu i dowozimy pod wskazany adres

tel. mobil:+48 509 582 645
tel. biuro:+48 74 856 60 74
tel. Niemcy:+49 176 3804 8684
tel. Holandia:+31 619 962 366
adres email:e-exodus@o2.pl

Busy do Holandii –Przewozy do Holandii Wrocław – Venlo – Eindhoven – Helmond – Hertogenbosch – Tilburg inne…

Przewozy busami do Holandii z dolnośląskiego

Busy do Holandii są jedną z naszych usług jakie świadczymy w zakresie transportu i przewozu osób w Polsce i za granicę (główne kierunki to Niemcy i Holandia). Odkąd Holandia stała się atrakcyjną destynacją dla naszych rodaków (i nie tylko) postanowiliśmy uruchomić usługę busy Holandia Polska , aby niejednokrotnie umożliwić i przede wszystkim ułatwić podróż wszystkim pragnącym odwiedzić kraj “wiatraków i tulipanów”. Bez względu na to jaki jest cel Państwa podróży - czy jest to wyjazd do pracy za chlebem, czy kilkudniowy wypad ze znajomymi do innego kraju na odpoczynek lub zakupy, czy nawet jeśli Holandia stanowi tylko punkt pośredni w Państwa dalszej podróży firma Exodus dopilnuje aby dotarli Państwo na miejsce szybko i przede wszystkim bezpiecznie. Jesteśmy profesjonalistami i specjalistami w dziedzinie jaką jest transport i przewóz osób, dlatego staramy się zdjąć z barków naszych Klientów wszystkie trudne i negatywne aspekty związane z podróżą, zwłaszcza jeśli jest to podróż zagraniczna.

Bus do Holandii ! Tani Przewóz osób Holandia! wynajem busów…

Do podróżowania po naszym pięknym kraju zdołaliśmy się przyzwyczaić, dlatego przejazd z północy Polski na południe lub ze wschodu na zachód raczej nie stanowi dla nikogo większego problemu. Kłopoty mogą zacząć się gdy pragniemy wybrać się w podróż poza granice Polski np. właśnie do Holandii. Barierę stanowić może nieznajomość języka oraz fakt, że np. Holandia nie jest naszym bezpośrednim sąsiadem i żeby dostać się do tego kraju musimy najpierw pokonać Niemcy. O ile będąc w Polsce możemy praktycznie w każdym momencie zatrzymać auto i zapytać o drogę lub poprosić o pomoc o tyle za granicą może to nie być takie łatwe. Inną przeszkodą w podróży może być problem z dojazdem. O ile dysponujemy swoim samochodem to możemy praktycznie w każdej chwili wsiąść i wybrać się w drogę. Jednak tutaj również może pojawić się pewien problem - gdzie zostawić auto, czy będzie trzeba szukać parkingów, wynajmować miejsca na samochód i ile to będzie kosztowało? A co jeśli nie mamy auta? Musimy zdać się na łaskę innych - rodziny, znajomych, przyjaciół, którym i tak musimy zapłacić za to że nas zawiozą oraz za koszt ich powrotu z Holandii do Polski. Właśnie aby uniknąć tych wszystkich sytuacji proponujemy dla Państwa profesjonalną usługę transportu osób jaką są busy do Holandii.

Busy Polska Holandia

Busy Holandia – komfortowy transport osób…

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia uprawniające nas do świadczenia usług przewóz osób i transport osób zarówno w ruchu krajowym jak i w na trasach przewozów międzynarodowych. Proponując naszym klientom przewóz osób do Holandii oddajemy do Państwa dyspozycji nowoczesne i przestronne busy, w których podróż upłynie w miłej i wesołej atmosferze. Busy są na tyle wygodne, że po kilkugodzinnej podróży nie będą czuli się Państwo zmęczeni, nie będzie również problemu z bólem pleców czy ogólnym odrętwieniem ciała po długiej podróży jakiego doświadcza się podczas dłuższych przejazdów samochodami osobowymi. Korzystając z naszych usług (przewozy Holandia ) nie będą się musieli również martwić Państwo o bagaż. Nasze busy posiadają obszerną przestrzeń ładunkową (o wiele większą niż auta osobowe), pozwalającą pomieścić naprawdę sporych rozmiarów bagaż - także w trakcie pakowania nie będzie trzeba odkładać rzeczy, które chcieliśmy zabrać i martwić się czy walizka wejdzie do samochodu. Busy Holandia Polska wyposażone są w wydajny sytem klimatyzacji zapewniający przyjemny chłód latem. W chłodniejsze dni oraz zimą o odpowiednie ciepło w przedziale pasażerskim dba dodatkowy system ogrzewania Webasto.

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo w czasie podróży - nasze, naszych pasażerów oraz innych użytkowników ruchu. Wszystkie nasze busy do Holandii są pojazdami nowymi, regularnie serwisowanymi w autoryzowanych stacjach obsługi i bez problemu przechodzącymi okresowe badania techniczne. Z racji tego, że technika czasami zawodzi nie możemy zagwarantować w 100% bezawaryjności mechanicznej, ale aby zapewnić naszym klientom maksymalne poczucie bezpieczeństwa jako nieliczni zapewniamy w przypadku awarii naszego busa pojazdy zastępcze, które dowiozą Państwa bezpiecznie do wyznaczonego celu w Holandii. Jeśli przybycie pojazdu zastępczego miałoby się opóźnić zapewnimy wszystkich podróżnym na czas oczekiwania hotel - nie tylko na terenie Polski, ale na całej trasie podróży do Holandii. Dodatkowo w cenie przejazdu zapewniamy wszystkim naszym Klientom ubezpieczenie - jako profesjonaliści podchodzimy poważnie do naszych obowiązków i dbamy o każdy szczegół.

Profesjonalne przewozy z Polski do Holandii

Busy Holandia – Polska Wałbrzych – Świdnica – Jelenia Góra – Legnica – Dzierżoniów…

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku oraz oczekiwaniom naszych Klientów jako jedni z pierwszych (było to już kilkanaście lat temu) wprowadziliśmy usługę przewozu z „adresu pod adres”. Co to oznacza dla podróżnych? Już nie muszą Państwo trudzić się i szukać miejsca zbiórki czy innego umówionego wcześniej punku odbioru pasażerów. Rezerwując miejsce w bus do Holandii podają nam Państwo adres pod który ma przyjechać bus – nie ma znaczenia czy jest to adres firmowy, czy prywatny, czy dom jednorodzinny, czy jakieś miejsce w centrum miasta. Podobnie jest z punktem końcowym podróży – nie zostawiamy naszych Klientów na dworcach czy innych głównym miejscach w obcym mieście, aby później musieli martwić się jak dotrzeć pod wskazany adres. Zgodnie z naszą dewizą odbieramy Państwa praktycznie spod drzwi domu i dowozimy również pod drzwi adresu w Holandii podanego w trakcie składania zamówienia. Z punktu widzenia naszych pasażerów takie rozwiązanie sprawia, że transport z Polski do Holandii jest praktycznie w 100% bezproblemowy, a nasi Klienci nie muszą zaprzątać sobie głowy przesiadkami i półśrodkami w trakcie przejazdu.

Głównym obszarem naszych działań jest rejon województwa Dolnośląskiego oraz południowa część województwa Lubuskiego. Bus do Holandii na swojej trasie przejazdu odbiera pasażerów zarówno z dużych miast takich jak Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, a także mniejszych, ościennych miejscowości. Nie stanowi dla nas problemu wyznaczenie innej trasy przejazdu, aby odebrać pasażera z mniejszych miejscowości takich jak Świdnica, Bolesławiec, Zgorzelec, Dzierżoniów, Bielawa, Świebodzice, Ząbkowice Śląskie, Nowa Ruda, Strzegom, Bolków, Świebodzice, Jawor, Chocianów, Lubin, Luba , Polkowice, Głuszyca, Kamienna Góra, Chojnów, Wołów, Brzeg Dolny, Trzebnica, Złotoryja , Gryfów , Jaworzyna Śląska ,Żarów , Świerzawa, Strzegom, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Kobierzyce Sobótka, Strzelin, Przemków, Nowogrodziec, Iłowa, Szprotawa, Żary, Żagań. Oczywiście nie sposób wymieć wszystkich miast i miasteczek, podana lista jest tylko poglądowa – dla nas nie ma znaczenia wielkość miejscowości z której mamy odebrać Klienta.

Niedrogi i pewny przewóz osób Polska Holandia

Busy z Holandii do Polski – bus Holandia

Busy do Holandii wyjeżdża z Polski w godzinach porannych pomiędzy 5:00 a 11:00 godziną. Dokładna godzina wyjazdu uzależniona jest od miejsca odbioru pasażera i jest podawana do wiadomości w trakcie składania rezerwacji. Ważną cechą odróżniającą nas od konkurencji jest wyjątkowa dbałość o Klienta, dlatego bardzo duży nacisk kładziemy na przestrzeganie terminów odbioru podanych naszym klientom – staramy się nie przekraczać dopuszczalnej tolerancji opóźnienia wynoszącej 15 minut. W przypadku gdy przybędziemy wcześniej zawsze czekamy na naszych Klientów.

Podobnie jak ma to miejsce w Polsce naszych pasażerów dowozimy pod praktycznie dowolnie wskazany adres ( wskazany podczas składania rezerwacji). Głównymi kierunkami do których jeździmy są Venlo, Eindhoven, Tilburg, Breda, Hertogenbosch, Dordrecht, Rotterdam, Den Haag, Delft, Weert, Venray, Horst, Someren , Asten, Helmond, Veghel, Uden, Oss, ale niema dla nas większego znaczenia czy jest to duże miasto leżące przy głównej trasie czy mniejsza miejscowość na uboczu dlatego mogą być Państwo pewni, że dowieziemy Was bezpiecznie również w inne miejsca, nie wymienione powyżej.

Busy z Polski do Holandii

Busy z Holandii do Polski wyruszają w każdą Środę i Sobotę w godzinach porannych – pomiędzy 5:00 a 11:00. Podobnie jak w przypadku przewozy do Holandii dokładny czas odbioru pasażerów zależy od położenia miejsca na trasie przejazdu bus do Polski.

Zadzwoń i przekonaj się jak atrakcyjna jest nasza oferta

Tel. mobile: +48 509 582 645
Tel. biuro: +48 74 856 60 74
Tel. Niemcy: +49 176 3804 8684
Tel. Holandia: +31 619 962 366

Regulamin