Przewóz osób Wrocław Wałbrzych Legnica Dolnośląskie

Przewóz osób do Niemiec Przewóz osób busami do Holandii Busy Polska Niemcy Busy Polska Holandia Transport osób do Niemiec i Holandii z Dolnego Śląska Przewóz osób busami do Niemiec i Holandii z Dolnego Śląska Przewozy do Niemiec Przewóz osób - Wrocław, Świdnica, Zgorzelec, Wałbrzych, Jelenia Góra Busy do Niemiec Wrocław Przewozy do Holandii

Przewóz osób Holandia Polska Strzegom Nowa Ruda Busy z Holandii do Polski Lubin Polkowice Szprotawa Chojnów Bolesławiec Zgorzelec Strzelin Oława Wołów Oborniki Trzebnica Kamienna Góra Brzeg Dolny Środa Śląska Kąty Wrocławskie oraz wszystkie  ościenne miejscowości Wrocław Wałbrzych Legnica Jelenia Góra Świdnica Świebodzice Dzierżoniów Bielawa Ząbkowice Kłodzko Tani Transport osób Walim Jaworzyna Jawor   Busy Holandia Polska Venlo Eindhoven Tilburg Hertogenbosch Tanio Weert Someren Asten Helmond  Horst Venray Sevenum Maasbre Przewóz osób Polska Holandia Baarlo Veghel  Oss Uden Walwijk Breda Dordrecht Rotterdam Delft Deen Hag Busy Polska Niemcy Frankfurt Dusseldorf Duisburg Bonn Essen Kolonia  Dortmund Wuppertal Bochum Przewozy z Niemiec do Polski Giessen Darmstadt Mannheim Hanau Fulda Russelsheim  Worms Mainz  Busy z Niemiec do Polski Wiesbaden Siegen Koblenz  Hagen wjeżdżamy do wszystkich okolicznych wsi i miasteczek

Busy do Niemiec

Busy do Holandii

Busy do Polski

wyjazdy Wtorek i Piątek

powroty Środa i Sobota

- Przewozy do Niemiec
- Przewozy do Holandii
- Przewozy do Polski

ruszają zawsze pomiędzy 4:00 - 11:00 godz. rano

Naszych Klientów odbieramy spod domu i dowozimy pod wskazany adres

tel. mobil:+48 509 582 645
tel. biuro:+48 74 856 60 74
tel. Niemcy:+49 176 3804 8684
tel. Holandia:+31 619 962 366
adres email:e-exodus@o2.pl

Nasza oferta - krajowy i międzynarodowy przewóz osób Polska – Niemcy – Holandia

Polecamy Państwu nasze usługi w zakresie przewozu i transportu osób. Zapewniamy nowoczesne, dobrze wyposażone samochody, wysoki standard usług i przystępne ceny.

 • nasze usługi przewozowe świadczymy w oparciu o nowoczesne,dynamiczne busy, które w standardowym wyposazeniu posiadają klimatyzację, systemy nawigacji,dvd,audio.
 • w ramach usług realizujemy przewóz osób "od drzwi do drzwi" ( z podanego adresu na podany adres ).
 • polecamy usługi przewozowe do Niemiec i do Holandii
 • realizujemy przewóz osób – transport osób do pracy oraz wymiany pracowników.
 • nasze busy wykonują także przewozy na lotnisko Berlin Schonefeld i Tegel
 • oferujemy przewozy turystyczne.

Obsługujemy

 • osoby indywidualne jadące do pracy , do rodziny.
 • zorganizowane grupy (preferencyjne zniżki).
 • podmioty gospodarcze.
 • Lotnisko BERLIN SCHONEFELD TEGEL.

Umożliwiamy Państwu:

 • indywidualną negocjację cen.
 • indywidualne rezerwacje terminów.
 • składanie zamówień indywidualnych - już od trzech osób.
 • wynajem busów ośmioosobowych oraz vanów czteroosobowych.
 • wyjazdy ekspresowe.
 • przewóz przesyłek i towarów.

Zapewniamy odbiór naszych klientów z dowolnego adresu domowego na terenie Województwa Dolnośląskiego. Klientów dowozimy pod wskazany adres .

 • Rezerwacji przewozów można dokonywać drogą telefoniczną. Busy wyjeżdżają z Polski wcześnie rano .

Specjalność naszej firmy to przewóz osób – transport osób. Głównym obszarem naszej działalności jest teren województwa Dolnośląskiego oraz południowej część województwa Lubuskiego oraz teren Niemiec i Holandii.

Usługi świadczymy dla osób indywidualnych oraz grup zorganizowanych.

Krajowe usługi przewozu osób

Przewóz osób Niemcy Wrocław ! Wynajem busów Wrocław… Tani Transport Osób .

PRZEWOZY KRAJOWE. W ramach tej usługi możemy zaoferować wynajem busów i przewóz - transport osób praktycznie w dowolne miejsce w Polsce. Nasze busy startują z terenów województwa Dolnośląskiego – przeważnie są to największe miasta oraz ich rejony Wrocław, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra czy Wałbrzych . Rosnące potrzeby i popularność usług transportu osób sprawia, że również mieszkańcy mniejszych, okolicznych miejscowość coraz częściej decydują się korzystać z naszych usług. Wielkość miejscowości i jej liczebność nie ma dla nas żadnego znaczenia. Co ważne w odróżnieniu od konkurencji świadczymy nasze usługi oparte o system „z adresu na adres”. Co to oznacza dla Państwa? Ogromną wygodę oraz oszczędność czasu i przede wszystkim pieniędzy. W przeciwieństwie do usług świadczonych przez komunikację publiczną nie muszą Państwo najpierw dojechać na miejsce odbioru/startu, jakim są dworce lub przystanki autobusowe, aby móc kontynuować podróż. U nas jest inaczej, wygodniej i szybciej. Rezerwując wynajem busa na przejazd podają Państwo adres spod którego chcecie być odebrani . Pragniemy poinformować że usługi KRAJOWY PRZEWÓZ OSÓB świadczymy jedynie dla grup zorganizowanych a sam wynajem busów dotyczy pojazdu wraz z kierowcą. Nasze busy są w stanie pomieścić, maksymalnie ,osiem lub cztery osoby każdy pojazd.

Świadcząc usługi przewozu osób dowozimy naszych Klientów pod podany adres lub wskazane miejsce . Podając przy rezerwacji adres docelowy możecie być Państwo pewni, że dotrzecie w wyznaczone miejsce bezpiecznie i na czas!

Pewną odmianą przewozów krajowych jest nasza usługa „Przewóz osób Wrocław”. Na czym ona polega? To proste. Oferujemy naszym Klientom szybkie przewozy busem w obrębie miasta Wrocław (również okolice). Jest to doskonała oferta dla osób pragnących szybko, bezpiecznie i przede wszystkim w komfortowych warunkach dostać się np. z lotniska do hotelu lub pod inny adres. Busy nie mają takich ograniczeń jak „zwykłe” taxi – posiadają o wiele bardziej przestronne przedziały pasażerskie i ładunkowe co przekłada się na możliwość zabrania większej liczby pasażerów i całego bagażu. Robiąc interesy można w drodze np. z hotelu na lotnisko, lub dowolne, inne miejsce nieprzerwanie prowadzić rozmowy i negocjacje z kontrahentami, podróżując z nimi w jednym, przestronnym i wygodnym busie. Nasze busy można również wynająć na dłuższy okres – nie tylko na czas przejazdu z punktu A do punktu B. Nie działamy schematycznie, jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do potrzeb naszych Klientów. Możemy pozostawić busa wraz z kierowcą do dyspozycji wynajmującego – wówczas kierunek przejazdu, czas i trasa pozostaje zależna od bieżących potrzeb zamawiających, mając jednocześnie pewność, że pojazd będzie zawsze dostępny. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku przyjęć okolicznościowych (wesele, urodziny itp.) oraz wyjazdów szkoleniowych lub integracyjnych.

Międzynarodowe usługi przewozu osób

Przewozy międzynarodowe ! Busy do Niemiec z Jeleniej Góry – Świdnicy – Kamiennej Góry – Strzegomia – Bielawy – Ząbkowic – Bolesławca – Zgorzelca – Lubania …

Kolejną grupą naszych usług wchodzących w skład transportu osób są przewozy zagraniczne. Podobnie jak w przypadku przewozów krajowych tutaj również oferujemy transport osób „z adresu pod adres”. Przewozy Międzynarodowe to usługa którą wykonujemy głównie pod kątem dwóch krajów a mianowicie Niemiec i Holandii. ( Przewozy Niemcy i Przewozy Holandia). W tym miejscu warto podkreślić że tego typu przewozy świadczymy przede wszystkim dla osób indywidualnych (pojedynczych ) jak i grup zorganizowanych ( korzystne rabaty) Przy składaniu rezerwacji podają nam Państwo adres docelowy, wówczas nasz pracownik podaje przybliżone godziny przyjazdu busa po Klienta oraz czas dowozu do końcowego punktu podróży. Ważną cecha, która nas charakteryzuje jest dbałość o jakość świadczonych przez nas usług, dlatego robimy wszystko co w naszej mocy, aby przestrzegać podanych terminów i nie przekraczać dopuszczalnej tolerancji opóźnienia 25minut.

Dostrzegając stałe zainteresowanie połączeniami do Niemiec i do Holandii postanowiliśmy uruchomić Przewozy z Polski do Niemiec i Przewozy z Polski do Holandii. Nasze busy wyjeżdżają w każdy Wtorek i Piątek do miast i miasteczek w Niemczech i Holandii. Dokładna trasa przejazdu zależy w dużej mierze od zapotrzebowania naszych klientów – jest elastycznie dopasowywana. Możliwość łatwej adaptacji przebiegu trasy oraz przewóz spod adresu pod adres pozwala nam zabierać pasażerów praktycznie z każdego miasta województwa Dolnośląskiego oraz południowej części woj. Lubuskiego i dowozić naszych Klientów do większości miast w Niemczech i Holandii. Miastami z których najczęściej wyrusza nasz bus do Niemiec i Holandii to Wrocław, Jelenia Góra, Legnica oraz mniejsze Jaworzyna Śląska , Żarów , Świerzawa, Strzegom, Kąty Wrocławskie, Środa Śląska ,Kobierzyce Sobótka, Strzelin, Przemków , Nowogrodziec, Iłowa, Szprotawa, Żary, Żagań , Kłodzko oraz prawie wszystkich innych województwa Dolnoślaskiego.

Stałe połączenia do Niemiec są również idealnym rozwiązaniem dla osób pragnących dostać się busem na lotnisko, do portu lub w inne miejsce będące jedynie punktem przesiadkowym w dalszej podróży. Dla połączeń z Wrocławia na lotnisko w Berlinie - Schonefeld, Tegel przygotowaliśmy atrakcyjne ceny za przejazd – szczegóły znajdą Państwo w cenniku lub za pośrednictwem kontaktu telefonicznego.

Powroty do Polski odbywają się zawsze w Środy i Soboty. Naszych pasażerów możemy zabrać z takich miast Holandii jak Venlo, Eindhoven, Hertogenbosch, Dordrecht, Rotterdam, Weert, Venray, Horst, Someren, Tilburg, Breda, Asten, Helmond, Veghel, Uden, Oss oraz licznych miejscowości w Niemczech m.in. Frankfurt, Mannheim, Worms , Alzey, Offenbach, Hanau, Russelsheim, Bad Vilbel, Dresden, Siegen, Bonn, Koln, Aschaffenburg, Wetzlar, Darmstad, Wiesbaden, Bad Kreuznach, Koblenz, Bad Hersfeld, Eisenach, Erfurt, Jena, Gotha, Dusseldorf, Essen, Dortmund, Unna – praktycznie każdej większej i mniejszej będącej na trasie przewozu do Polski.

Zarówno busy do Niemiec, busy do Holandii oraz busy do Polski wyjeżdżają w godzinach porannych pomiędzy 5:00 a 11.00. Dokładna godzina przyjazdu busa w umówione miejsce po Klienta zależy od położenia miejsca na trasie przejazdu i jest podawana w trakcie składania zamówienia. Klientów którzy zabukowali miejsce w busie na transport osób - przewóz osób powiadamiamy zawsze telefonicznie na dzień przed wyjazdem o godzinie przyjazdu środka transportu. Informacji dokonujemy zawsze w godzinach pomiędzy 20:00 a 21:00. W przypadku braku kontaktu ze strony naszego biura który uniemożliwia np.:( brak zasięgu w tel. Klienta lub nieważna karta sim , źle podany numer telefoniczny) obowiązkiem klienta jest kontakt z naszym biurem najpóźniej na dzień przed wyjazdem w godzinach pomiędzy 20:30 a 21:00.

Dobra cena

Promocja dotyczy przejazdów do:

Rejon Frankfurt

Rejon Dusseldorf

Szczegóły znajdziesz w cenniku*.

Rejon Frankfurt:

 • Fulda
 • Offenbach
 • Giessen
 • Dreieich
 • Bad Naucheim
 • Butzbach
 • Babenhausen
 • Bruchkobel
 • Hanau
 • Aschafenburg
 • Darmstadt
 • Russelsheim
 • Mainz
 • Wiesbaden
 • Bab Homburg
 • Bad Vilbel
 • Karben
 • Obertshausen
 • Maintal

Rejon Dusseldorf:

 • Neuss
 • Essen
 • Bochum
 • Dortmund
 • Meerbusch
 • Dinslaken
 • Gladbeck
 • Monchengladbach
 • Duisburg
 • Bottrop
 • Oberhausen
 • Viersen
 • Grevenbroich
 • Leverkusen
 • Solingen
 • Wuppertal
 • Velbert
 • Hagen
 • Mettman

Berlin, przewozy do Berlina

Oferujemy przewozy na lotniska w Berlinie:

 • lotnisko Schonefeld - Berlin 12-529
 • lotnisko Tegel - Berlin 13-405
 • s

Szczegóły znajdziesz w cenniku**.

Zadzwoń i przekonaj się jak atrakcyjna jest nasza oferta

Tel. mobile: +48 509 582 645
Tel. biuro: +48 74 856 60 74
Tel. Niemcy: +49 176 3804 8684
Tel. Holandia: +31 619 962 366

Regulamin